Connecting with us

België

Hoofdzetel

Waregemstraat 5
9870 Zulte

T. +32 9 388 88 81
F. +32 9 388 88 21
info@sobinco.com
www.sobinco.com

Portugal

Vestiging

Rua Terramonte 771
4470 – 122 Maia

T. +351 22 906 92 20
F. +351 22 906 92 39
geral@sofi.pt
www.sofi.pt

DACH

Verkoop

Sven Halbe
T. +49 171 735 63 78
F. +32 9 388 88 21
sven.halbe@sobinco.com

Oost-Europa

Vestiging

Ul. Szyszkowa 34
02-285 Warszawa - Polen

Piotr Antczak
T. +48 608 495 022
F. +48 22 575 81 51
piotr.antczak@sobinco.com

Nederland

Verkoop

Jaap van 't Hart
T. +31 653 68 80 47
jaap.vth@sobinco.com

China

Vestiging

Room 1603, Jinyu International Tower A, No.3, Longyu North Road, Changping District
102208 Beijing

Xiaolong Yang
T. +86 13910877955
F. +86 10 6294 0876
x.yang@sobinco.com

India

Verkoop

Abhishek Kale
T. +91 9975954679
abhishek.kale@sobinco.com

Rusland

Verkoop

Nikolay Golovlev
T. +7 8123280669
F. +7 8124490428
info@sobinco.ru

UK

Verkoop

Paul Proctor
T. +44 7955282910
paul.proctor@sobinco.com

Overige exportlanden

Verkoop

Philippe Rotsaert
T. +32 495 10 78 70
philippe.rotsaert@sobinco.com

Steeds tot uw dienst!

We hechten veel belang aan onze klanten. Elke dag opnieuw dagen we onszelf uit om ons werk naar een hoger niveau te tillen. 
Hoe kunnen we jou helpen?