Connecting with us

比利时

Headquarters

Waregemstraat 5
9870 Zulte

T. +32 9 388 88 81
F. +32 9 388 88 21
info@sobinco.com
www.sobinco.com

葡萄牙

Branch

Rua Terramonte 771
4470 – 122 Maia - 波尔图 - 葡萄牙

T. +351 22 906 92 20
F. +351 22 906 92 39
geral@sofi.pt
www.sofi.pt

德语区

Sales

Sven Halbe
T. +49 171 735 63 78
F. +32 9 388 88 21
sven.halbe@sobinco.com

东欧

Branch

Ul. Szyszkowa 34
02-285 华沙 - 波兰

Piotr Antczak
T. +48 608 495 022
F. +48 22 575 81 51
piotr.antczak@sobinco.com

荷兰

Sales

Jaap van 't Hart
T. +31 653 68 80 47
jaap.vth@sobinco.com

中国

Branch

北京市昌平区龙域北街3号金域国际A座1603
102208 北京

Xiaolong Yang
T. +86 13910877955
F. +86 10 6294 0876
x.yang@sobinco.com

印度

Sales

Abhishek Kale
T. +91 9975954679
abhishek.kale@sobinco.com

俄罗斯

Sales

Nikolay Golovlev
T. +7 8123280669
F. +7 8124490428
info@sobinco.ru

英国

Sales

Paul Proctor
T. +44 7955282910
paul.proctor@sobinco.com

其他国家

Sales

Philippe Rotsaert
T. +32 495 10 78 70
philippe.rotsaert@sobinco.com

Steeds tot uw dienst!

We hechten veel belang aan onze klanten. Elke dag opnieuw dagen we onszelf uit om ons werk naar een hoger niveau te tillen. 
Hoe kunnen we jou helpen?