PORTUGALIA - HISZPANIA

STA – Sociedade Transformadora de Aluminios, SA

Rua Terramonte 771
4470 – 122 Maia
PORTUGAL

 

T. +351 22 906 92 35
F. +351 22 906 92 39

 

www.sofi.pt

 

POLSKA - CZECHY - SŁOWACJA - WĘGRY - KRAJE BAŁTYCKIE - UKRAINA

Sobinco Polska Sp.z.o.o

Ul. Szyszkowa 34
02-285 Warszawa
POLAND

 

T. +48 22 575 81 50
F. +48 22 575 81 51

 

office@sobinco.pl
www.sobinco.pl

CHINY

Sobinco China Rep. Office

Room 1001, Building 15, Shangdi MOMA
Anningzhuang Road, Haidian District
100085 Beijing
CHINA

 

T. +86 10 57793774

F. +86 10 62710774

 

www.sobinco.com

 

Contact: Xiaolong Yang

M. +86 13910877955

x.yang@sobinco.com

HOLANDIA

Specjalista ds. produktu SOBINCO

Jaap van 't Hart
M. +31 6 53 68 80 47
jaap.vth@sobinco.com

 

VBH Nederland BV

Houtduifstraat 22
4901 BP Oosterhout
THE NETHERLANDS

 

T. +31 162 48 34 00
F. +31 162 43 21 39


www.vbh-nl.com

WIELKA BRYTANIA

Technical advisor SOBINCO UK/Ireland

Paul Proctor
M. +44 7955282910
paul.proctor@sobinco.com



Titon

894 The Crescent
Colchester Business Park, Colchester
Essex, CO4 9YQ
UNITED KINGDOM

 

T. +44 1206 713800
F. +44 1206 543126


www.titon.co.uk

ROSJA

Makros Russia

68,STH LINE V.O.
199178 Saint Petersburg
RUSSIA

 

T. +7 8123280669
F. +7 8124490428

 

info@sobinco.ru
www.sobinco.ru

 

Contact: Nikolay Golovlev

NIEMCY - AUSTRIA - SWITSERLAND

Contact: Sven Halbe

M. +49 171 735 63 78

sven.halbe@sobinco.com

 

USA

HSD LLC

1201C Technology Drive
NC28079 Indian Trail
USA

 

T. +704 684 1536
F. +704 684 1538

 

www.hsd.us

 

The Bronze Craft Corporation

37 Will Street
POB 788
Nashua, NH 03061-0788
USA

 

T. +603 883 7747
F. +603 883 0222

 

www.bronzecraft.com

SZWECJA

Industribeslag Sjörgen

Magasinsgatan 29
43437 Kungsbacka
SWEDEN

 

T. +46 300 566 500
F. +46 300 566 501

 

www.industribeslag.se

FRANCJA

Contact: Philippe Rotsaert

M. +32 495 10 78 70
philippe.rotsaert@sobinco.com

SERBIA

NI MACO D.O.O.

DR. Zorana Djindjica 121 A
18000 Nis
SERBIA

 

T. +38 118 512 444
F. +38 118 512 445

 

www.nimaco.co.rs

 

Indie

Sobinco Indie

3rd floor, Godrej Eternia,
Above home, Wakadewadi
Shivajinagar Pune 411005
INDIE
 
Contact: Abhishek Kale
M. +91 99 75 95 46 79
abhishek.kale@sobinco.com