Connecting with us

Belgium

Headquarters

Waregemstraat 5
9870 Zulte

T. +32 9 388 88 81
F. +32 9 388 88 21
info@sobinco.com
www.sobinco.com

Portugal

Branch

Rua Terramonte 771
4470 – 122 Maia

T. +351 22 906 92 20
F. +351 22 906 92 39
geral@sofi.pt
www.sofi.pt

DACH

Sales

Sven Halbe
T. +49 171 735 63 78
F. +32 9 388 88 21
sven.halbe@sobinco.com

Eastern Europe

Branch

Ul. Szyszkowa 34
02-285 Warszawa - Polen

Piotr Antczak
T. +48 608 495 022
F. +48 22 575 81 51
piotr.antczak@sobinco.com

The Netherlands

Sales

Jaap van 't Hart
T. +31 653 68 80 47
jaap.vth@sobinco.com

China

Branch

Room 1603, Jinyu International Tower A, No.3, Longyu North Road, Changping District
102208 Beijing

Xiaolong Yang
T. +86 13910877955
F. +86 10 6294 0876
x.yang@sobinco.com

India

Sales

Abhishek Kale
T. +91 9975954679
abhishek.kale@sobinco.com

Russia

Sales

Nikolay Golovlev
T. +7 8123280669
F. +7 8124490428
info@sobinco.ru

UK

Sales

Paul Proctor
T. +44 7955282910
paul.proctor@sobinco.com

Overige exportlanden

Sales

Philippe Rotsaert
T. +32 495 10 78 70
philippe.rotsaert@sobinco.com

Steeds tot uw dienst!

We hechten veel belang aan onze klanten. Elke dag opnieuw dagen we onszelf uit om ons werk naar een hoger niveau te tillen. 
Hoe kunnen we jou helpen?